Suuremast maailmast!

Eelmise aasta lõpul sain ma CorrigAlideolt tellimuse üles kirjutada nende erinevate osakondade patsientide imeliste paranemiste edulood. Juhataja ise oli seda mõtet juba mitmeid aegu oma peas kandnud, kuid tal endal ei jätkunud selleks puht-füüsiliselt aega. Lõpuks otsustas ta selleks palgata inimest, kes oleks majast väljast. Selle põneva ülesande sain seega ma endale ja maailm läks jälle suuremaks!

Eks kohalikud teavad kõik, et Corrigo asub Jaama tänaval ning et seal pakutakse mingitsorti raviteenuseid, kuid eelkõige seostatakse Corrigo nime metatooni jagava asutusena. Jah, see on ÜKS selle ettevõtte kuuest osakonnast! Teistest teenustest üldsus aga eriti midagi ei tea… Seal on lisaks esimesel korrusel asuvatele erialaarstidele ka:

  • Erihoodlus- ja psüühikahäiretega inimeste osakond
  • Hooldusosakond
  • Noorukite rehabilitatsiooniosakond
  • Puuetega inimeste rehabilitatsiooni osakond
  • Taastusraviosakond
  • Metadooniosakond

Selle kahe nädala jooksul, mil ma kohtusin erinevate osakondade juhtide ja töötajatega, sai mulle selgeks, et tegu on majaga, mis koondab endas väga pühendanud spetsialiste. See, kuidas nad oma tööst ja patsientidest rääkisid, oli imetlusväärne. Mul oli õnn vestelda ka kolme selle maja patsiendiga ning ka nemad kiitsid personali ja nende jaoks loodud keskkonda.

See, kui 80 aastane hooldusosakonnas (hooldekodus) viibib naine ütleb pisarsilmil järgmist: “No küll on tublid arstid, õed ja hooldajad, nende töö on nii raske, kuid neil jätkub alati head sõna, peavad meeles meie soove, neil on aega meie jaoks. Toad on soojad ja söök on väga maitsev, mis sa, hing, ikka oskad veel tahta! Ma olen väga rahul”

Kõik edulood on kirjas SIIN! Võtke mõni hetk ja viige end kurssi, millise saatusega inimesed on sattunud Corrigo majja ning millised edud on neid seal saatnud.

Minu maailm läks kõvasti suuremaks! Tänan tellijat selle kogemuse andmise eest mulle!

 

 

 

 

facebookfacebook