GRAAFILINE DISAIN

PhotoshopOman 5 aastast kujundamiskogemust PHOTOSHOP´is ja olen end pidevalt sellel alal ka täiendanud. Põhiliselt on mu klientideks olnud Ida- Virumaa ettevõtted, kelle hulgas on palju turismiobjekte, kuid näiteks olen ka küljendanud Ida- Viru Keskhaiglale 30 leheküljelise brožüüri.

HINNAKIRI:

  • kujunduste loomine = 25 €/ üks külg
  • kujunduse idee genereerimine = 1 tellimus/15 €
  • tõlke kandmine kujundusele = 1 külg/ 15 €
  • varem minu tehtud kujunduspõhjale muudatuste tegemine = 1 külg/ 15 €

 

Väga uhke olen ma 2015 aasta kevadel veetud ja teostatud Ida-Virumaa turismiklastri ristturundusprojekti “IDA/VIRU üllatab!” sooduskupongide üle. Ligi 30 ägedamat seikluse- ja puhkusekohta üllatavad nüüd oma külalisi sooduspakkumistega. Selle seeria 28 kupongi kujundamise juures oli see põnev, et klastripartnerid usaldasid suuresti mu maitset ja seega olin ma vaba andmaks kupongidele nägu. (Ava pidid klikates galerii lahti, alles siis näed kujundusi täies ulatuses).

Olen kujundanud nii bännereid, trükimaterjale kui ka visiitkaarte ning kõike, mis sinna vahele veel jääb. Muidugi on iga trükis natuke tellija nägu. Kuid näiteks see sinise- musta- kollane kujundus ei läinudki tookord käiku, kuid mulle tundub ta siinolevatest kõige põnevam :)

Hinnakirja leiad SIIT!