Tutvustus

Trj_Trj

Tertur OÜ teenuseosutajaks on Terje Rattur. Konsultatsiooniteenuste pakkumise sihtturuks on olnud eelkõige Ida-Virumaa, kuid üle interneti ka muu Eesti. Loenguid erinevatel teemadel on käidud lugemas nii Tallinnas, Tartus, Viljandis kui ka Rakveres.

Ettevõte turundab end läbi ettevõtte juhataja ehk konsultandi isiku. Terje on praktikuna karjääriredelipulki vahele jätmata läbinud kõik klienditeeninduse astmed: alustades noorem-müüjana toidukaupade kaupluses, olnud teller alustavas Hansapangas, juhtinud hulgiladu ning teinud turundus- ja müügijuhitööd piimatootmises.

Viimane, 8 aastane, väljakutse palgatöötajana oli käivitada Saka Cliff Hotel & SPA ning arendada see konkurentsivõimeliseks mõisahotelliks (2004- 2012). Saka mõisa juhtimise ajal:

Tänaseks on ta Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis magistriõpingutelt (turismiteenuse disain ja juhtimine) võtnud kõik ainepunktid ja selle kõrvalt loonud enda konsultatsiooniettevõtte- Tertur, kus jagab kõiki neid teadmisi ja kogemusi, mida erinevad ametid, koolid ja kuulumised talle on pakkunud.

Nii ongi konsultandi südamelähedasemateks teemadeks: turism, (väike)ettevõtlus ja haridus. Ta usub, et selle sünergia arendamine ja pidev fookuses hoidmine on piirkondliku arengu vundamendiks.

Terturi alt on konsulteeritud hulgaliselt projekte ja  alati on ka pooleliolevaid töid.
Tertur OÜ klientide nimekiri räägib juba iseenda eest.