Põlevkivihoidis

Ida- Virumaa suveniir:Hoidis_2000
Põlevkivihoidis “Pruun Kuld”, 500 ml.

 • Sisaldab 100% puhast põlevkivi:
  ¤ 70% orgaanilist ainet (vetikad ja bakterite jäänused),
  ¤ 30% mitmesuguseid mineraale,
  ¤ ei sisalda E- aineid.
 • Purgis lisaks:
  ¤ infoleht põlevkivi ajaloo kohta Ida- Virus: eesti, inglise ja vene keeltes
  ¤ pakk tikke koheseks kauba ehtsuses veendumiseks.
 • Tooraine tekkinud: 450 miljonit aastat e.m.a.
 • Kõlblik kuni: aegade lõpuni.
 • Ettevaatust, tuleohtlik!
 • Põlevkivi on pestud ja päikesekuivatatud.

Hind: 5 € + km = 6 € purk.

Soovi korral disainin teile sobiva etiketi. Ühekordne hind oma etiketi eest 25€ + km =  30 €. Edasimüüjale annan kaasa riiulirääkija- vaata pildil.

Põlevkivihoidist palun ette tellida. Minimaalne tellimuse kogus 10 purki ja täitmise aeg 1 nädal. Pildil olevat kassi tellida ei saa :)

Viimane suurem tellimus (30 purki) läks Sparta spordiklubile (disainisin neile Sparta logoga purgisildi), kes müttasid Virumaal paar päeva- Tuhamäel võeti erinevates seiklustes mõõtu, külastati K- Järvel jäähalli jne… Mälestuseks sai iga osaline purgi päikesekuivatatud hoidist. Küsisin korraldajalt Jaanus Teppanilt peale ürituse toimumist, et kuidas minu hoidised vastu võeti. Vastus oli selline:

“Väga hästi võeti, sest üks klubi „nina“, kes ei saanud osaleda küsis hiljem, et kas talle ka saab? Tähendab, et see oli MIDAGI. Tänud!”

Seega, rõõm oli meie mõlema poolel! Nüüd julgen soovitada teistelegi Tuhamäel seiklevatele gruppidele ja seltskondadele. Hea meenutus lahedatest päevadest Ida- Virumaal. Soovitame soojalt!