Suveniirid

LogodTurismiasjalisena tean, et lisaks selle, et Ida- Virumaal napib majutuskohti, pole meil piisavalt ka piirkonnale omaseid suveniire. Aastal 2011 oli esimene meie piirkonna suveniirikonkurss, kust tuli nii mõnigi huvitav meene- teiste seas tahaksin ära märkida paar tükki, mis on nö. ka tootmisse läinud: põlevkivišokolaad ning ökoseep (Pühtitsa allika vee ja kohalike kitsede piimaga).

Kiviõli Seikluskeskusele teenust pakkudes, mõistsin, et ka see piirkond oma erilisuse vajab just endale iseloomulikke suveniire- ning niimoodi arendasin tasapisi edasi oma põlevkivihoidist, mis oli esialgu, juba 2011. aastal, tehtud kingituseks Viru Rotary klubi külalistele ja nüüd siis enne jõule 2013 sündis ka suusatav harilik talvejänes.

  • Põlevkivihoidise hind: 4,166 + km = 5,00 € (soovituslik väljamüügihind kliendile 6 €),
  • Talvejänese hind: 5,833+ km = 7,00 € (soovituslik väljamüügihind kliendile 8 €).

Mõlemad suveniirid on müügis Tuhamäe Hostelis Seikluskeskuse jalamil ning ainult põlevkivihoidised on Toila Spaas, Kiviõli Seikluskeskuses, Avinurme Elulaadikeskuses ja Puiduaidas.

Loodan, et minu loodud suveniirid rõõmustavad külalisi, paar mõtet on veel peas, aga sellest millalgi hiljem (see hiljem jõudis kätte SIIN).

Lisa kommentaar