Kokkujooksust

Ma ei hiilga just oma vaimukusega, kui õhkan siin, et küll on hea tunne, kui mitmete kokku jooksnud asjadega lõpuks ühele poole saad! Terve 2 nädalat võidujooksu enda, lubatud erinevate asjade tähtaegade, võetud kohustustega ja ootamatustega.

Kõige suurem hea meel on selle üle, et just täna otsustas Lüganuse Vallavolikogu 10 poolt- ja 1 erapooletu häälega osaleda SA Lüganuse Loomekastell asutamises ja seega anda sihtasutusele üle kinnistu aadressil Kiviõli tee 27 Lüganuse alevik Lüganuse vald, katastritunnus 43701:004:0327, sihtotstarbega ühiskondlike ehitiste maa (016;Üh) 100 %, pindalaga 4048 m², millel asub ringhoone bilansilise väärtusega 9339,30 euro. Juhuu!

Ja just täna saatsin ära viie mõisa ühisvoldiku kujunduse trükikojale. Terve 2 nädalat läbirääkimisi viie osapoolega, tekstide lihvimisi, piltide valimisi, ühtse rütmi kujundamist. Tegelikult väga ladusalt läks! Sain ka turismiklastri koordinaatorilt väga hea tagasiside oma ühisvoldiku ideele. Inglisekeelse ja virtuaalsena läks see juba teele saksa turismifirmale ja EAS-ile. Ma pole senini maha matnud mõtet, et ellu kutsuda Ida- Viru Mõisate MTÜ, sest koos tehes hoiab suure hulga raha kokku ning tulevad paremad ideed, vingemad väljundid, mis on ka edasimüüjatele igati abikõlbulikumad.

Väiksemaid lõpetatud projekte oli veelgi paar, samuti on saamas õnneliku lõpu ootamatus, mis meie lähedasi tagas tagantselja.

Aga mis on tähtis- kokkujooksmine ka selles mõttes, et koos suudab rohkem, koos on sisu tummisem ning koos on kasu kõige suurem! Kaasake sarnaseid ja tehkem koos, mitte võidu! Koostehes on jõud!

Oli alles aasta algus! Paljutõotav! :)

facebookfacebook